Bártfay Július (Nitra 1888 - 1979 Bratislava)
Táňa, signováno Bártfay, patinovaný bronz, výška 17 cm, lehce poškozený mramorový podstavec (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |